Kilkugodzinne materiały wideo utrwalające całą uroczystość ślubno-weselną stają się coraz mniej popularne, a ich miejsce konsekwentnie zajmują nowoczesne teledyski. Trailer w skrótowy sposób przedstawia najważniejsze momenty tego niepowtarzalnego dnia. Osoby, które zastanawiają się, co to jest teledysk ślubny, zachęcamy do zapoznania się z przykładami tego typu klipów umieszczonymi w naszym portfolio. Teledyski trwają zazwyczaj kilka minut – dla profesjonalnego kamerzysty taki limit czasu jest wystarczający, by pokazać wszystkie niepowtarzalne emocje towarzyszące nowożeńcom i ich gościom.

Teledysk ślubny to wyjątkowa forma filmu, która pozwala na uchwycenie najważniejszych momentów z uroczystości weselnej w zwięzły, ale treściwy sposób np. radość, łzy wzruszenia. Kwestią, na którą należy zwrócić uwagę jeszcze na etapie wybierania odpowiedniego wykonawcy, jest jego portfolio oraz styl wykonywania ujęć. Teledysk będzie wyglądał nowocześniej, jeśli pojawią się w nim ujęcia wykonane z drona bądź sceny filmowane jednocześnie z kilku miejsc. Przy wyborze kamerzysty warto zweryfikować jakość obrazu i dźwięku prezentowanego w filmach – najłatwiej sprawdzić to w już gotowych teledyskach tego autora.

Film, a trailer?

Osoby, które wahają się między różnymi formami ślubnych materiałów wideo, powinny pamiętać, że trailer jest uzupełnieniem filmu. Film weselny trwający około 30 minut pozwala na utrwalenie najważniejszych momentów uroczystości ale także zabawy weselnej. Para Młoda ze względu na silne emocje nie dostrzega wielu sytuacji, które miały miejsce podczas ich ślubu, a to właśnie film pozwala dostrzec sporo niezauważonych wcześniej szczegółów. Trailer jest to natomiast krótki 2-3 minutowy teledysk ślubny, w którym znajdują się najlepsze momenty z Dnia Ślubu. Dzięki czemu można w szybki sposób wrócić pamięcią do najważniejszego dnia w życiu, ale także pokazać rodzinie, znajomym.

Pamiątka z wesela w postaci filmu pozwoli zachować cenne wspomnienia, do których będzie można wrócić w dowolnym momencie życia. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usług Mint Movies w tym wyjątkowym dniu <3.