O nas

Profesjonalizm połączony z Pasją

Obraz najlepiej oddaje wyjątkowość ważnych chwil. To z nim łączą się wspomnienia, emocje, słowa, dźwięki, kształty, kolory, a także ruch.  W obrazie widoczni są ludzie – ich gesty, nastroje, historie, które nas fascynują. Ujęcia z ich udziałem stają się inspiracją do tworzenia  niezwykłych opowieści. Wiele chwil umyka i ucieka bezpowrotnie, dlatego wiele osób decyduje się na ich uwiecznienie, by zachować je dla siebie oraz swoich bliskich. Naprzeciw temu wychodzą nowe technologie, a my idąc z duchem czasu, staramy się utrwalić to, co ulotne. Film i fotografia od zawsze stanowią obszar naszych zainteresowań, dlatego nieustannie rozwijamy się w tym kierunku.

Unikalny pomysł na ślubny film

Szukacie oryginalnego sposobu na realizację filmu z Waszego ślubu? Chcecie mieć niezapomnianą pamiątkę, którą pokażecie swoim dzieciom oraz wnukom? Zastanawiacie się, jak uwiecznić najważniejszy moment Waszego życia?  My Wam pomożemy. Zobaczcie nasze portfolio. Wspólnie zastanowimy się nad koncepcją filmu, jego formą, estetyką oraz konwencją, w jakiej ma on zostać wykonany. Jesteśmy otwarte także na Wasze pomysły i marzenia.

Wyjątkowość dźwięku i obrazu

Realizujemy filmy ślubne zarówno na terenie Szczecina, jak i w innych miastach Polski.  Dla nas nie ma granic, przyjedziemy, gdzie chcecie, chętnie poznamy Was oraz miejscowość, w której żyjecie na co dzień. To właśnie ludzie oraz ich najbliższe otoczenie inspiruje nas do tworzenia obrazów. Podczas kręcenia scen pokazujemy nie tylko samo wydarzenie, ale także wasze wnętrze – duszę. Przygotowując ujęcia, staramy się uchwycić najbardziej ulotne chwile pary młodej oraz gości. Cechą naszych realizacji jest dbałość o szczegóły. Aby filmy były wyjątkowe, wykonujemy także ujęcia z drona w scenach przy kościele, w sali weselnej, a także  podczas wyjazdów plenerowych.

Współcześnie bardzo popularnym elementem każdego filmu z wesela jest teledysk, czyli kilkuminutowy klip z podkładem muzycznym, przedstawiający najciekawsze ujęcia oraz momenty z uroczystości. Realizujemy teledyski ślubne w dowolnie wybranych przez Was miejscach. Na potrzeby wideofilmowania w Szczecinie i okolicach możemy skorzystać z uroków natury lub zabudowy miejskiej. Zawsze staramy się, aby muzyka dobrana do teledysku, pasowała do Was. W zależności od charakteru klipu, sięgamy po utwory romantyczne, spokojne lub dynamiczne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dlatego nasze filmy są wykonywane w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku. Zależy nam na tym, aby efekt końcowy podbił serca Pary Młodej i na zawsze pozostał pamiątką tych ważnych, życiowych chwil.

Zapraszamy do kontaktu!