Portfolio

Zapoznaj się z naszym portfolio.

Chcielibyście zobaczyć, w jaki sposób możemy uwiecznić dzień Waszego ślubu? Obejrzyjcie przykładowe filmy w naszym portfolio, które pokazują, że relacja z wesela wcale nie musi być nudna i bez wyrazu. W naszych pracach staramy się uchwycić najciekawsze momenty zarówno z samej uroczystości zaślubin, jak i z wesela oraz przygotowań, które go poprzedzają. Często są to z pozoru niewiele znaczące drobiazgi, jednak odpowiednio pokazane nabierają głębi i wywołują emocje u odbiorców.

Czytaj więcej

Ponieważ pracujemy w duecie, możemy znaleźć się w dwóch miejscach jednocześnie, dzięki czemu udaje nam się sportretować dwa razy więcej niezapomnianych chwil. Spoglądamy na wydarzenia z różnych perspektyw, zapewniając w ten sposób bardziej urozmaicone i interesujące ujęcia. Takie podejście przekłada się na atrakcyjny efekt końcowy. Sprawdź nas!

Podstawą interesującego filmu, dokumentującego wesele są emocje towarzyszące Parze Młodej, a dynamiczny montaż w rytm podkładu muzycznego stanowi idealne uzupełnienie. Nie tworzymy filmów będących wiernym zapisem każdej minuty wesela, bo tego typu obrazy z reguły szybko nużą odbiorców. Nasze produkcje przypominają teledyski, w których jest miejsce na nastrojowe chwile, jak również wyraziste, często zaskakujące migawki podkreślające charakterystyczne cechy młodej pary. Z tego względu pracujemy nie tylko w kościele czy w Sali weselnej, ale również w ciekawych i niebanalnych plenerach, dzięki czemu powstają naprawdę wyjątkowe ślubne pamiątki.

W naszej pracy posługujemy się najnowszymi technologiami, dzięki czemu otrzymujemy materiały najwyższej jakości. Niesamowite efekty możemy uzyskać poprzez wykorzystanie drona do filmowania niektórych scen. Dynamiczny montaż i różne kadry pozwalają na stworzenie obrazów na długo pozostających w pamięci. Nawet najlepsza technika to jednak nie wszystko – filmowanie wesela wymaga też dużej kreatywności, wytrzymałości i wyczucia, dlatego staramy się, aby nasza obecność na uroczystości nie była uciążliwa i krępująca dla gości.

Jeśli szukacie ekipy, dla której pasją jest artystyczny, niekonwencjonalny film ślubny Szczecin i okolice są miejscami, gdzie możemy się spotkać, aby ustalić wszystkie szczegóły przyszłej współpracy. Każdy ślub jest inny, a my staramy się tę indywidualność podkreślić i uczynić z niej motyw przewodni w tworzonych przez nas obrazach. Zerknijcie na portfolio, a zobaczycie emocje i intensywne przeżycia, jakie towarzyszą Parze Młodej oraz jej gościom. Towarzyszymy Wam w tym najważniejszym dniu, aby uchwycić te chwile i stworzyć pamiątkę na całe życie.

Zapraszamy!